123drukuj.pl
  Wszystko co najlepsze do Twojej drukarki!

123drukuj.pl sp. z o.o.
ul. Strzelińska 21
55-010 Żerniki Wrocławskie


 

Infolinia:
Telefon:
E-mail:

123 123 270
71 31 16 123

biuro@123drukuj.pl

               opinie-123drukuj       

Symbol tonera


symbol tonera

Nie znalazłeś jeszcze tego, czego szukałeś?
Poszukaj używając symbolu drukarki lub skontaktuj się z nami.

Szybkie wyszukiwanie
Samsung tonery
Samsung bębny/zestawy obrazowania
Samsung grzałki/utrwalacze
Samsung inne
HP dla Samsung

Kup i oszczędzaj! Tonery Samsung w jakości premium od 123drukuj.pl

Kupując toner do drukarki Samsung, marki 123drukuj.pl wydasz mniej, a na jednym wkładzie wydrukujesz więcej! Zaskoczy cię też jakość tych produktów. Proces produkcji tonerów marki 123drukuj.pl możemy kontrolować, dlatego udzielamy im dożywotniej gwarancji! 

Porównaj wydajność tonerów Samsung i zdecyduj się oszczędzać

Za ostrość wydruków odpowiadają przede wszystkim tonery i bębny. Wiedząc o tym z pewnością docenisz jakość jaką daje drukowanie przy pomocy tonerów 123drukuj.pl. Przekonała ona do siebie dotychczas tysiące klientów. Kupując toner Samsung płacisz zazwyczaj za koszt łańcucha dostaw, marketing i inne koszta, które zawarte są w cenie produktu. W 123drukuj.pl kupujesz tonery prosto od producenta, dlatego możemy zaproponować ich niższą cenę. To na tyle duża różnica, że kartridże ładujemy dodatkow ą ilością toneru, przez co wydrukujesz dzięki nim więcej na jednym kartridżu.

 

Toner Samsung w wersji 123drukuj pomoże Ci zmniejszyć koszt wydruków. Drukuj więcej, przy niższej cenie!

Produkt

Wydajność (liczba stron)

Samsung MLT-D111S wersja 123drukuj

1500

Samsung MLT-D111S

1000

Jeden toner Samsung, wiele drukarek

Podobnie jak inni producenci Samsung wypuszczając na rynek nowe drukarki, nie zawsze tworzy dla nich nowe kasety drukujące, przez co do wielu pasuje identyczny toner. Dlatego dokładne porównanie oznaczenia na drukarce i kasecie tonera, pozwala uniknąć czasochłonnych wymian. 

Jak znaleźć odpowiedni toner Samsung do konkretnej drukarki

Właściwy dobór produktu kompatybilnego z Twoją drukarką należy zacząć od poświęcenia uwagi symbolom zawartym na kasecie z tonerem. Tonery do drukarek Samsung posiadają proste oznaczenia dzięki którym łatwo rozpoznać z jakim produktem masz do czynienia. Naklejkę z wszystkimi danymi znajdziesz najczęściej na froncie lub przy dolnej części kasety zawierającej toner. Jeżeli znalezienie produktu po jego kodzie wydaje Ci się zbyt skomplikowane, spróbuj znaleźć go po kodzie modelu drukarki Samsung. Wyniki wyszukiwania różnią się tam od siebie, gdyż pod numerem konkretnej drukarki zobaczymy każdy pasujący do niej produkt (również akcesoria).

Jak upewnić się, czy kupujesz właściwy kolor tonera Samsung

W indywidualnym oznaczeniu kartridża znajdziesz dodatkowe informacje o kolorze. Przykładem może być toner Samsung CLT-K404S, gdzie pierwsza litera po myślniku określa jakiego koloru produkt kupujemy.

 

Kod

Kolor

CLT-K404S

Key (Black) - Czarny

CLT-C404S

Cyjan - Niebieski

CLT-Y404S

Yellow - Żółty

CLT-M404S

Magenta - Czerwony

Dodatkowe oznaczenia tonerów Samsung

Czasami można spotkać się z dodatkowymi oznaczeniami, takimi jak: CLT-P404C, co oznacza po prostu pakiet wszystkich tonerów do drukarki Samsung, dzięki któremu możesz dokonać zakupu w niższej cenie. Innym przykładem może być seria CLP, gdzie oznaczenia kolorów znajdują się na końcu symbolu:

  • CLP-500D5C (Cyjan - Niebieski)

  • CLP-500D5Y (Yellow - Żółty)

  • CLP-500D5M (Magenta - Czerwony)

  • CLP-500D7K (Key - Czarny)

W tej serii dodatkowo cyfra przed kolorem oznacza wydajność kasety:  5000 stron lub w przypadku czarnego tonera 7000 stron. Warto pamiętać, że mimo powyższego przykładu litera na końcu symbolu kartridża zazwyczaj służy do określenia stopnia napełnienia tej kasety. Toner Samsung MLT-D304S posiada standardową (S - Standard) zawartość proszku drukującego. Tonery Samsung MLT-D304L (L-Large) i  MLT-D304E (E- Extra Large), są wypełnione odpowiednio większą ilością proszku (L) i jeszcze większą ilością proszku (E). Przekłada się to oczywiście na wydajność drukowania z jednego tonera. Na naszym serwisie znajdują się również tonery Samsung z dodatkowym symbolem, który ma po prostu zwrócić Twoją uwagę, że są to produkty o większej wydajności. Odpowiednio więc razem z “L” może pojawić się symbol “XL”, a z symbolem “E” jego odpowiednik “XXL”. 

Pozostałe produkty do Twojej drukarki Samsung

W naszym sklepie poza tonerami do drukarki Samsung znajdziesz też inne elementy zamienne. Oferujemy również materiały eksploatacyjne takie jak grzałki i utrwalacze Samsung, pasy transmisyjne czy pojemniki na zużyty tusz. Może Cię zaskoczyć, że w kategorii tonery Samsung znajdują się “produkty HP dla Samsung”. Wynika to z faktu, iż kilka lat temu HP wykupił dział drukarek Samsung i od tego czasu produkuje do nich również elementy eksploatacyjne pod swoim logo. Wiele produktów koreańskiego producenta nadal jest na rynku, więc HP postanowiło dostosować się do użytkowników zamiast zmuszać ich do wymiany sprzętu.

Na 123drukuj.pl znajdziesz również artykuły biurowe Leitz. Znakomicie sprawdzi się w każdej firmie do estetycznego przechowania wydruków. Jeżeli zależy Ci na urozmaiconej kolorystyce wybierz taką, dzięki której dopasujesz kolor wyposażenia do wymagań biura i kontrahentów - serię artykułów biurowych Leitz WOW “Różowy” lub coś z serii Leitz WOW “Niebieski”.

W wypadku kiedy poczujesz, że jakikolwiek toner marki 123drukuj.pl nie spełnił Twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami przez zakładkę kontakt. Takie informacje pomagają nam podnieść jakość naszych produktów. Równocześnie dołożymy wszelkich starań, aby wypracować rozwiązanie, które usatysfakcjonuje Ciebie i zachęci do pozostania naszym stałym klientem.