123drukuj.pl
  Wszystko co najlepsze do Twojej drukarki!

123drukuj.pl sp. z o.o.
ul. Strzelińska 21
55-010 Żerniki Wrocławskie


 

Infolinia:
Telefon:
E-mail:

123 123 270
71 31 16 123

biuro@123drukuj.pl

               opinie-123drukuj       

Symbol tonera


symbol tonera

Nie znalazłeś jeszcze tego, czego szukałeś?
Poszukaj używając symbolu drukarki lub skontaktuj się z nami.

Jeżeli szukasz produktów do drukarki atramentowej - zapraszamy do działu tusze Brother

Szybkie wyszukiwanie
Tonery Brother
Bębny światłoczułe (drum) Brother
Pozostałe materiały Brother

Tonery Brother - kup tani toner do drukarki laserowej Brother

Czy najwyższej jakości toner Brother może być tani?
 

Tonery Brother do drukarek laserowych, które znajdziesz w naszym sklepie pochodzą z najwyższej jakości źródeł.

Kupując w sklepie 123drukuj dowolny toner Brother, masz gwarancję, że jest to produkt pełnowartościowy, niepodrobiony. Jeżeli wcześniej Twoja drukarka była zasilana przez oryginalne wkłady, kupując je w naszym sklepie otrzymasz produkty tej samej jakości. Ale poczekaj!
 

W naszej ofercie znajdziesz również tonery  marki 123drukuj, które pozwolą Ci drukować więcej na tym samym kartridżu bez utraty jakości! Dlaczego to możliwe? Odpowiedź jest prosta: kartridże 123drukuj zawierają więcej tonera niż oryginalne tonery Brother, pasujące do Twojej drukarki Brother. 
 

Kupując toner Brother w wersji 123drukuj wydrukujesz więcej, oszczędzając płacąc niższą cenę. 
 

Produkt

Wydajność (liczba stron)

Brother TN-243BK wersja 123drukuj

1150

Brother TN-243BK 

1000

 

Toner Brother do mojej drukarki laserowej- jak znaleźć?
 

Szukając odpowiedniego produktu dla siebie, sprawdź dokładnie oznaczenie na wymienianym kartridżu, dzięki czemu unikniesz czasochłonnych wymian. Na kasecie zawsze widoczny jest numer serii (np. TN-326, TN-300 lub TN-3480) odpowiadający tylko i wyłącznie jednemu produktowi, więc jeżeli nie znajdujesz w tym dziale swojego produktu sprawdź listę wkładów do drukarek atramentowych Brother. W oznaczeniu producenci bardzo często zawierają informacje dotyczące przeznaczenia produktu, dzięki temu można rozpoznać, np. który z nich to toner Brother czarny, a który kolorowy. Jeżeli nie wiesz gdzie szukać konkretnych oznaczeń zobacz nasz ogólny poradnik ,,jaki toner do drukarki wybrać?".
 

Jeżeli sprawia Ci problem wyszukiwanie tonera po kodzie kasety, warto spróbować wyszukiwania po modelu drukarki Brother.  Kiedy wyświetlą nam się wszystkie produkty do danego urządzenia, będziemy mogli jednocześnie zakupić czarny toner marki Brother, marki 123drukuj.pl, a także kolorowe odmiany tonera do wybranej drukarki. Zazwyczaj nazwa drukarki (jej kod) jest dobrze widoczny na urządzeniu.
 

Jeżeli masz 100% pewności, że zamawiasz właściwy toner, a mimo to nie pasuje on do twojej drukarki, może mieć na to wpływ kilka rzeczy. Tonery Brother, jak większość na rynku, posiadają dodatkowe zabezpieczenie przed uszkodzeniem, które należy przed montażem zdjąć. To najczęściej bywa przyczyną problemów. Jeżeli przyczyna leży w innym miejscu, skontaktuj się z nami w celu jej ustalenia.

 

Czy przy wymianie tonera zawsze muszę kupić nowy bęben? 
 

Nie. Przy wyborze tonera do drukarki laserowej Brother nie zawsze istnieje konieczność wymiany bębna światłoczułego. Ta informacja może pomóc obniżyć ci koszty serwisowania Twojej drukarki. Z reguły toner wymieniamy kilka razy nim konieczna będzie wymiana bębna. Warto więc dokładnie sprawdzić czy w naszej drukarce firma Brother zaleca wymianę tonera razem z bębnem, czy na zakup tego drugiego możemy pozwolić sobie innym razem. Bardzo często również o konieczności wymiany bębna powiadomi nas osobiście nasza drukarka. 
 

Tonery Brother to nie jedyne akcesoria jakie oferuje nasz sklep. W górnej części naszego menu, łatwo dostrzec osobną kategorię pozostałych elementów do drukarek Brother. Tonery są oczywiście najważniejszym elementem urządzenia drukującego, jednak, aby zachować najlepszą jakość wydruku musisz kupić dobry pojemnik na zużyty toner Brother do swojej drukarki laserowej. W naszym sklepie znajdziesz również inne akcesoria do drukarek laserowych Brother. Są nimi także: głowice, grzałki/utrwalacze/fusery, rolki, pasy transferowe i inne. 
 

Tonery Brother 123drukuj polubią osoby którym zależy na ochronie środowiska. Wszystkie kasety drukujące są napełniane ponownie w warunkach chroniących środowisko. Korzystanie z nich wspiera ograniczanie zużycia plastiku koniecznego do powstawania nowych nabojów do drukarek laserowych. Dzięki dodatkowym normom jakości, jakim poddawane są wszystkie nasze tonery, możemy gwarantować ich skuteczność i jakość. 


Jeżeli jakikolwiek toner marki 123drukuj.pl nie spełni nie spełni Twoich oczekiwań, skontaktuj się z naszym działem obsługi przez zakładkę kontakt. Chętnie przyjmiemy wszelkie uwagi, aby jeszcze podnieść jakość naszych produktów. Równocześnie dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć rozwiązanie, które usatysfakcjonuje Cię i zachęci do pozostania naszym stałym klientem.