123drukuj.pl
  Wszystko co najlepsze do Twojej drukarki!

123drukuj.pl sp. z o.o.
ul. Strzelińska 21
55-010 Żerniki Wrocławskie


 

Infolinia:
Telefon:
E-mail:

123 123 270
71 31 16 123

biuro@123drukuj.pl

               opinie-123drukuj       

Symbol tonera


symbol tonera

Nie znalazłeś jeszcze tego, czego szukałeś?
Poszukaj używając symbolu drukarki lub skontaktuj się z nami.

Jeżeli szukasz produktów do drukarki atramentowej - zapraszamy do działu tusze HP

Szybkie wyszukiwanie
HP tonery
HP bębny
HP utrwalacze
HP pasy transferowe / zestawy
HP pozostałe artykuły
HP dla Samsung

Zapewnij sobie świetną jakość wydruków z tonerami HP marki 123drukuj.pl!

Oferowane przez nas tonery pozwalają na długą i bezawaryjną pracę twojej drukarki. W 123drukuj.pl mamy zamienniki do większości tonerów HP, które przy zachowaniu wysokiej jakości możesz kupić w dużo niższej cenie! Dzięki dbaniu o wysoką klasę naszych tonerów rok do roku zyskujemy nowych klientów, których opinie przekonują, że idziemy w dobrą stronę. Jeżeli dalej używasz oryginalnych produktów HP, dołącz do tysięcy zadowolonych klientów, którzy oszczędzają dzięki 123drukuj.pl

Tonery HP w niskiej cenie bez utraty jakości - z 123drukuj.pl to możliwe!

Kupując toner 123drukuj.pl, do drukarek HP, otrzymasz na niego dożywotnią gwarancję. Masz więc 100% pewności, co do jego sprawności i kompatybilności z deklarowaną drukarką. 

 

Tonery 123drukuj.pl są uzupełniane tonerem w większej ilości niż ich odpowiedniki. Klienci doceniają przez to ich wydajność. Dzięki pomijaniu dodatkowych pośredników w sprzedaży naszych produktów, możemy zaproponować je w niższej cenie! 

Jak znaleźć właściwy toner HP do Twojej drukarki?

Zazwyczaj poszukiwanie tonera do drukarki to prosta sprawa. Wymaga jedynie odczytania symbolu kasety na zużytym kartridżu. Jednak w wypadku produktów marki HP obowiązują dwa niezależne oznakowania, które odpowiadają osobno za:

  1. Numer serii z jakiej pochodzi produkt

  2. Numer produktu

Kiedy trudność sprawia Ci znalezienie właściwego tonera za pomocą jego kodu, spróbuj przeglądać produkty po modelu drukarki HP. Wyniki wyszukiwania będą różne od sortowania po nazwie toneru. Pod numerem konkretnej drukarki pojawią się wszystkie produkty które do niej pasują (wszystkie kolory i dodatkowe elementy). 

Serie i numery tonerów HP

Sprawdź jeszcze raz wymieniany kartridż. Dla każdego toneru ustalone są informacje pomocnicze. Choć tonery HP na pierwszy rzut oznaczone są tym samym symbolem serii, niezależnie od koloru, uniknięcie pomyłki przy poszukiwaniu właściwego produktu dla Twojej drukarki jest możliwe. Na każdym opakowaniu zaznaczono kolor jakiemu odpowiada dany produkt. Poza tym indywidualnym oznaczeniem kartridża rozróżniono ich barwy. Przykładem może tu być np. seria HP 826A gdzie HP 826A CF311A to kolor Cyjan (niebieski), HP 826A CF312A to żółty, a HP 826A CF313A to Magenta (czerwony). Szukając więc po głównym kodzie serii (w tym wypadku HP826), jeżeli potrzebujemy kupić konkretny kolor tonera musimy dobrze sprawdzić opis, lub numer produktu (np. CF311A).

Dodatkowe oznaczenia tonerów HP

Poza wspomnianymi oznaczeniami przy numerze kasety może pojawić się dodatkowa informacja. Zapis “XL” oznacza zwiększoną pojemność tego produktu. Dzięki wypełnieniu większą ilością proszku, z jednego toneru możesz wydrukować więcej! Co najważniejsze, wielkość kartridża nie zmienia się, nie ma więc obaw, że cokolwiek będzie wystawać, lub, że nie dopasujemy go do naszej drukarki. Zawsze pasują tak samo do określonego modelu drukarki. Produkty XL są w 100% przystosowane do pracy na tych samych urządzeniach co podstawowe wersje.

Inne ważne informacje dotyczące tonerów HP

Czy przy wymianie tonera konieczna jest wymiana bębna?

Z pewnością po kilku wymianach tonera tak. Bęben światłoczuły to również element eksploatacyjny drukarki. Jednak pamiętaj: wymiana bębna nie jest potrzebna przy każdej wymianie tuszu. Wiedząc o tym z pewnością obniżysz koszta obsługi Twojej drukarki. Generalnie tonery do drukarek HP wymieniamy kilka razy między kolejnymi wymianami bębna. Co najważniejsze, drukarki HP zaprogramowane są najczęściej tak, że informują o konieczności wymiany bębna, więc do póki to nie nastąpi nie ma konieczności jego wymiany.

Dlaczego wśród tonerów HP znajdziemy produkty pasujące do drukarek Samsung?

Z uwagi na fakt, iż markę Samsung, w zakresie produkcji drukarek wykupiła firma HP, część produktów produkowanych przez HP jest kompatybilnych, choć występują pod marką HP. Wiele drukarek z pod szyldu koreańskiego producenta w dalszym ciągu działa. Są w dalszym ciągu wartościowymi produktami więc tonery HP i inne akcesoria produkowane są również dla ich użytku. 

Jak obliczana jest wydajność stron tonerów HP?

Kasety montowane jako pierwsze (startowe) w drukarkach starczają często do wydruku mniejszej ilości stron niż deklarowana ilość oraz niż w wypadku zamienników. W niektórych aukcjach internetowych można znaleźć tonery startowe, ale zdecydowanie bardziej wydajne okażą się zamienniki. Należy również pamiętać, że mi mimo pojawiających się nowych norm testowych, w dalszym ciągu tonery najczęściej porównywane są w odniesieniu do zadruku 5% powierzchni strony. To znaczy, że jeżeli planujesz drukować więcej niż proste dokumenty, toner skończy się szybciej. Warto więc zaznaczyć, że tonery 123drukuj.pl zawsze przygotowywane są tak, żebyś mógł wydrukować na nich więcej niż z użyciem oryginału. 


 

Pamiętaj także, że tonery HP to nie jedyne akcesoria jakie oferuje nasz sklep. Do drukarek tej marki posiadamy prawdopodobnie najdłuższą listę artykułów zamiennych. Znajdziesz tam produkty takie jak utrwalacze HP, pasy transferowe i wiele innych. Jeżeli jakikolwiek toner marki 123drukuj.pl nie spełni nie spełni Twoich oczekiwań, skontaktuj się z naszym działem obsługi korzystając z zakładki kontakt. Chętnie przyjmiemy wszelkie uwagi i poszukamy wspólnie rozwiązania, aby jeszcze podnieść jakość naszych produktów.